espati.lv

5 ieteikumi, kas tev atkal liks GRIBĒT iet uz darbu

5 ieteikumi, kas tev atkal liks GRIBĒT iet uz darbu

Autors: Olga Matīsa
Foto: www.bigstockphoto.com
2017. gada 23. marts

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt

Ikvienam var pienākt brīdis, kad ikdiena šķiet pilnībā apnikusi – tajā skaitā viss, kas saistīts ar darbu! Tomēr, ja šāda sajūta ir ieilgusi, tad ir laiks ķerties pie rīcības plāna, lai doties uz darbu būtu daudz patīkamāk!

Nenes darbu uz mājām. Ļoti iespējams, ka tu esi pārāk iegrimusi savos darba pienākumos. Centies visu paveikt uz vietas darbā, lai mājās par to vairs nebūtu jādomā. Kad izej no darba, pievērsies mājas rūpēm un rūpēm par sevi. Centies pilnībā atslēgties no darba, lai nākamajā rītā atkal ar pilnu sparu varētu tajā mesties iekšā!

Maini savu vizuālo tēlu. Tas, kā sieviete izskatās tik ļoti ietekmē to, kā viņa jūtas! Centies regulāri apmeklēt manikīru vai frizieri, lai justos sakopta. Ik pa laikam savā garderobē ievies ko jaunu un sievišķīgu. Tad tā vien gribēsies to uzvilkt mugurā un atrādīt kolēģēm! Ja darbā jutīsies skaista un pārliecināta par sevi, tad došanās uz to būs tīrā bauda.

Pārkārto darba vidi. Lai darbā neiestātos rutīna, ik pa laikam pamaini vidi, kurā strādā. Iegādājies kādu jaunu elementu, ko nolikt uz darba galda. Nomaini fona bildi datorā vai noliec uz galda rāmīti ar bērnu bildi. Tāpat, ik pa laikam vari uz galda nolikt svaigus ziedus vāzē. Tas viss vidi padarīs daudz estētiskāku!

Uzņemies iniciatīvu. Katrā darba vietā ir kāds līderis, uzņēmīgs cilvēks, kurš labprāt rīko dažādas aktivitātes. Kādēļ, lai tā nebūtu tu? Tuvojoties svētkiem, sarīko apsveikumu pastu un noorganizē, lai katrs uzraksta vismaz vienu vēstulīti! Izveido īpašu kalnedāru, kur sarakstīt visu kolēģu Dzimšanas dienas. Uzņemies iniciatīvu tās neaizmirst! Ja tev būs par ko domāt un, ko plānot, tad nebūs laika grimt bēdās par to, cik darbā ir slikti.

Pārsteidz kolēģus. Pavisam vienkārši – ik pa laikam uzcep cepumus, kādu kūciņu vai vienkārši nopērc augļus un aiznes uz darbu. Kolēģi būs ļoti priecīgi. Darbā valdīs patīkama atmosfēra un raisīsies jaukas sarunas.

 

Un tomēr, ja lasi šo rakstu, iespējams, ir pienācis laiks pārmaiņām.
Piesakies sarunai www.mazkalnina.lv par Karjeras maiņu pieaaugušajiem!Saistītie raksti

5 ĪPAŠĪBAS, kas ļauj tev pakāpties pa KARJERAS kāpnēm

Pieprasītākās PRASMES darba tirgū tuvākajos 5 GADOS

20 lietas, ko par SEVI pārliecināta sieviete nekad NEDARA

MĀCIES internetā BEZ maksas - vairāk kā 20 online apmācību vietnes

6 ieteikumi, lai STRĀDĀTU vēl EFEKTĪVĀKPastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

kontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna