espati.lv

5 aplikācijas, kurās IZDEVĪGI veikt pirkumus

5 aplikācijas, kurās IZDEVĪGI veikt pirkumus

Autors: Credit24.lv
Foto: Shutterstock
2017. gada 23. novembris

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt

Mūsdienās tehnoloģijām ir īpaša loma cilvēku dzīvēs. Tās ļauj ietaupīt laiku, jo vairs nav nepieciešams tērēt dārgās dzīves minūtes, lai, piemēram, dotos uz veikalu un dažādas preces iegādātos tur – nu to ir iespējams darīt, neizejot no mājas. Tāpat ir ar rezervāciju veikšanu, dažādas informācijas noskaidrošanu, kā arī, protams, naudas aizņēmumu nokārtošanu. Piemēram, naudas kredītlīnija no Credit24 ir lielisks veids, kā īsā laikā iegūt aizdevumu, lai pēc dažām minūtēm ar tikko saņemto naudu veiktu sen gaidītu un ļoti nepieciešamu pirkumu kādā no interneta veikaliem, pietam to visu veicot no sava viedtālruņa jebkurā pasaules vietā. Turpini lasīt rakstu un noskaidro, kuras aplikācijas izmantot, lai veiksmīgi veiktu pirkumu!

 

Aplikācija – kas tas ir?
Atceroties bērnību, ar vārdu „aplikācija” nereti gadās iedomāties krāsaino papīru, kas nāca iepakojumos, kur katras krāsas lapa bija divos eksemplāros, tomēr šis raksts nebūs par tiem. Aplikācija viedtālrunī jeb mobilā lietotne ir lietojumprogramma, kas darbojas dažādās ierīcēs – viedtālruņos, planšetdatoros u.c. Mobilās lietotnes raksturo to:
●    darbība. Lai tās darbotos, nav nepieciešamas ne citas ierīces, ne papildus tehnoloģijas. Tās vienkārši jālejupielādē telefonā un jāizmanto to piedāvājums;
●    mērķis. Tās ir paredzētas, lai to lietotājus izklaidētu, kā arī izglītotu un atvieglotu viņu ikdienas dzīvi
●    cena. Lielu daļu aplikāciju ir iespējams lejupielādēt bez maksas.
Pirms iepērcies internetā, noskaidro, kādas aplikācijas Tev palīdzēs iepirkšanās brīžos.
4 viltības, kā iepirkties gudri, izmantojot mobilo telefonu

 

Ja vēlies ietaupīt gan laiku, ko pavadi iepērkoties, gan budžetu, ieteicams izmantot mobilās aplikācijas un to īpašos piedāvājumus. Lasi tālāk un uzzini par tām detalizētāk!


1.    Laba iespēja, kā uzzināt par veikalu piedāvājumiem, ir, saņemot no tiem jaunumus īsziņu vai e-pasta veidā. Tas ļaus Tev uzzināt par atlaidēm pirmajam!
2.    Informācija no sociālo tīklu kontiem, piemēram, Facebook vai Twitter, arī ļaus uzzināt par īpašajiem piedāvājumiem, kā arī izvēlēties pašam, kuru veikalu publicētajai informācijai vēlies sekot līdzi, tādējādi samazinot pavadīto laiku, ko izlietosi, meklējot piedāvājumus lielajā veikalu klāstā.
3.    Lai, ieejot veikalā, nenāktos pārtērēt plānoto budžetu, ieteicams izmantot pirkumu sarakstu aplikāciju veidā. Tajā pirms došanās uz veikalu atzīmē, kas Tev ir vajadzīgs, un nospraud sev mērķi, ka neko vairāk par uzrakstīto neiegādāsies. Viedtelefonos iespējams lejupielādēt arī aplikācijas, kas palīdzēs Tev izveidot, piemēram, dāvanu sarakstus, tādējādi mācot dāvanas iegādāties taupīgi. Šādas aplikācijas noteikti palīdzēs ietaupīt!
4.    Visbūtiskākā priekšrocība, iepērkoties ar aplikāciju palīdzību, ir tieši veikalu mobilajām lietotnēm, kas lēni, bet pārliecinoši sāk iekarot „App Store” un „Google Play”. Šīs aplikācijas ļauj ieskatīties dažādu veikalu piedāvātajā preču sortimentā, atrast visu nepieciešamo informāciju par tām, kā arī iegādāties tās, neizejot no mājas un nepavadot neskaitāmas stundas rindā pie kases vai apģērbu piemērīšanas kabīnēm.
Tomēr, lai veiksmīgi iepirktos, jāzina, kādas mobilās lietotnes ir pieejamas, lai ērti un ātri iepirktos. Turpini lasīt rakstu un uzzini vairāk!

5 aplikācijas ērtākai ikdienai
Komforts, pieejamība un ērtības – tas viss patīk ikvienam, bet ne visu no tā spēj piedāvāt parasti veikalu tīkli. Lai uzlabotu savas darbības kvalitāti un sekotu līdz tehnoloģiju attīstībai, tie papildina savu darbību arī interneta vidē ne tikai izveidojot mājaslapas, kurās pieejams ieskatīties plašajā piedāvājumu klāstā, bet arī laižot klajā veikalu mobilās lietotnes, kurās iespējams veikt pirkumus. Turpini lasīt un uzzini, kādas piecas aplikācijas uzlabos Tavu ikdienu.
1. Ebay – līderis pasaulē
Neticēsi, ja kāds Tavs paziņa apgalvos, ka nezina, kas ir Ebay? Tieši tā! Tādēļ Ebay darbinieki ir izveidojuši vienu no biežāk lejupielādētajām iepirkšanās aplikācijām.
Kas ir Ebay?
Tas ir interneta veikals, kurā atradīsi visu, ko sirds kāro – jaunas drēbes, lietotas mašīnas vai jaunākās modes preces un daudz ko citu savu vēlmju apmierināšanai. Tas ir viegli lietojams un ērts līdzeklis pirkumu veikšanai, Tev jāveic vien daži soļi:
1.    ieej mājaslapā ebay.com vai lejupielādē aplikāciju mobilajā tālrunī;
2.    izveido savu profilu, kam pievieno savas bankas karti, kas būs nepieciešama, norēķinoties par pirkumu;
3.    izvēlies, kāds ir Tavs mērķis – kaut ko pārdot vai pirkt;
4.    atlasi atbilstošo kategoriju;
5.    veic pirkumu.
Ebay mobilajā lietotnē iespējams ne tikai pirkt un pārdot, bet arī meklēt izdevīgākos darījumus un pārvaldīt savu profilu. Pavisam viegla ir preču atlase; tās iespējams atrast pēc vairākām kategorijām:
●    drēbes, mode. Pieejams neiedomājami plašs klāsts dažādu veidu, krāsu un materiālu drēbēm gan vīriešiem un sievietēm, gan bērniem, kas nereti ir ar ļoti lielām atlaidēm. Vari iegādāties arī apavus un aksesuārus, kas papildinās Tavu garderobi;
●    elektrotehnika. Elektrotehnikas klāsts ir ļoti plašs – mobilie telefoni, kurus iespējams iegādāties ar lielu atlaidi, datori un to aksesuāri (datorpeles, lādētāji, ekrānu tīrīšanas līdzekļi u.c.), sadzīves tehnika, video spēles, filmas un daudz kas cits;
●    māja un dārzs. Laiks ietaupīt naudu mājas remonta veikšanai, jo Ebay mājas vai dārza mēbeles, dekorācijas un citas preces pieejamas tik plašā piedāvājumā, ka piemērotāko atradīs ikviens;
●    auto. Neticēsi, bet iespējams iegādāties gan jaunas, gan lietotas automašīnas un to detaļas no visdažādākajām pasaules valstīm!
Ar Ebay iespējams iegādāties vēl daudz vairāk, nekā tika uzskaitīts. Bet ar ko šī vietne izceļas?
Ebay priekšrocības
Šīs aplikācijas mērķis ir ne tikai pirkt preces, bet arī:
●    ietaupīt. To iespējams, meklējot atlaides vai tiešsaistes solīšanu, kur beigās nereti prece tiek iegūta par īpaši zemu cenu, kā arī, izmantojot iespēju, saņemt bezmaksas sūtīšanu no jebkuras pasaules valsts;
●    pārdot savas mantas tiešsaistē. Vecā mašīna, rotaslietas vai citi rīki ir apnikuši, bet nevēlies tos sviest ārā? Ebay būs īstā vieta, kur tiem atrast jaunus saimniekus;
●    svītrkoda izmantošana. Atrodi un pārdod preces pēc to svītrkoda;
●    īpašo piedāvājumu un paziņojumu saņemšana. Pēc Tavām vēlmēm un vajadzībām ir iespējams izvēlēties, kādus paziņojumus no aplikācijas vēlies saņemt, kā arī atbildēt uz vēstulēm un veidot atsauksmes par tirgotājiem;
●    citas priekšrocības. Lētāku cenu iespējams panākt arī, izmantojot piedāvātos kuponus. Bet, ja neesi pārliecināts, pie kura pārdevēja veikt pirkumu, iepazīsties ar atsauksmēm.

2. H&M – vispasaules apģērbu tīkls
Arī veikalu tīkls H&M ir zināms ne tikai šeit, Eiropā, bet arī otrpus okeānam. Tā kā Latvijā šis veikals ir pieejams vien retos iepirkšanās centros, mobilā aplikācija, kas ļauj apģērbu un aksesuārus iegādāties attālināti, ir ļoti noderīga.

Kā iepirkties H&M mobilajā lietotnē?
Tas ir pavisam vienkārši, nepieciešams veikt vien pāris darbības:
●    lejupielādē aplikāciju mobilajā telefonā;
●    reģistrējies, pievienojot savu bankas kontu, kas noderēs, veicot pirkumus;
●    izvēlies pirkumu un samaksā par to.
Reģistrēšanās veikala mobilajā lietotnē nav sarežģīts process, bet sniegs vairākas priekšrocības. Kādas?

H&M aplikācijas priekšrocības
Šajā mobilajā lietotnē Tu vari:
●    meklēt un iegādāties jaunākās modes preces;
●    saņemt īpašus piedāvājumus;
●    apskatīt jaunākos video un ziņas;
●    smelties iedvesmu dažādu tērpu un to kombināciju izveidēm no vairākiem tūkstošiem attēlu;
●    saņemt paziņojumus par tuvākajiem notikumiem H&M veikalos;
●    pārbaudīt savu preču sarakstu un rediģēt profilu;
●    dalīties ar savām mīļākajām precēm, izmantojot sociālos tīklus;
●    izmantojot GPS, atrast Tev tuvākos veikalus jebkurā pasaules vietā.
Tas viss atvieglos Tavu ikdienu jau no aplikācijas lejupielādes brīža.

3. AliExpress – visas preces vienuviet
Ja vienmēr esi vēlējies iepirkties vienuviet, AliExpress mobilā lietotne Tev būs īstais variants!

Kas ir AliExpress?
Pēc būtības tā koncepts ir līdzīgs jau pieminētajam interneta veikalam Ebay. AliExpress ir viens no vadošajiem e-komercijas tirgus piegādātājiem un pārdevējiem, kas apmierina cilvēku vēlmes, piedāvājot ļoti plašu preču klāstu.
Kādas iespējas sniedz AliExpress aplikācija?
1.    iespēja iegādāties dažādas preces, izvēloties piemērotāko cenu. Preču skaits pārsniedz miljonu, un pieejamas ir gan visiem zināmas preces, gan tādas, ko iepriekš veikalu plauktos nebūsi redzējis;
2.    viegla meklēšanas sistēma. Tas ļaus vēlamo preci atrast īsā laikā;
3.    piegāde. Vairāk nekā 75% produktu ir bezmaksas piegāde uz dažādām pasaules valstīm;
4.    drošība. Paroles, pirkumi un pircēja personīgā informācija netiek izpausta trešajām personām, nodrošinot augstu drošības kvalitāti.
AliExpress ir svarīga klientu apmierinātība, tāpēc aplikācijā iespējams paust savu viedokli un to personalizēt. Kā? Lasi tālāk un uzzini!

Visa centrā – klients
Lai klients justos apmierināts, jāveido vide, kurā viņš jutīsies ērti, tāpēc AliExpress lietotnē iespējams:
●    izvēlēties valodu. Mājaslapā esošo informāciju var lasīt vairāk nekā 20 valodās;
●    izvēlēties valūtu. Aplikācija atbalsta astoņas dažādas valūtas, lai apmaksātu pirkumus, to skaitā arī eiro un dolārus;
●    paust viedokli. Esi sajūsmā par aplikāciju vai šķiet, ka kaut kas nav, kā vajag, un Tev šķiet, ka zini, kā būtu labāk? Ziņo par to.

4. Preces sportam – Sports Direct
Zīmolu sporta preces vienuviet internetā nav atrodamas bieži. Un, ja tās vēlies iegādāties, izmantojot mobilās aplikācijas, izvēles iespējas manāmi sarūk. Mobilo iepirkšanās lietotņu topa augšgalā atrodama Sports Direct aplikācija.

Kas tas ir – Sports Direct?
Tas ir plašs veikalu tīkls, kas:
●    piedāvā Nike, Adidas, Puma un citu pasaulslavenu brendu produkciju, kas paredzēta gan ikdienas lietošanai, gan profesionāliem sportistiem;
●    ļaus Tev atrast ērtāko, glītāko un kvalitatīvāko sporta apģērbu ikvienai dzīves situācijai, pielāgojoties Tavam stilam un vēlmēm;
●    ar apģērbu nodrošinās ne tikai Tevi, bet arī Tavus ģimenes locekļus – gan mazus, gan lielus.
Īpaši ērta ir šī veikalu tīkla mobilā aplikācija, kas izceļ svarīgas detaļas.

3 stūrakmeņi Sports Direct mobilajai lietotnei
Sports Direct darbinieku komanda ir izvirzījusi trīs svarīgus priekšnoteikumus veiksmīgai mobilās aplikācijas darbībai, un tie ir:
1.    sinhronizācija. Izmantojot Sports Direct aplikāciju, Tavi dati automātiski tiek sinhronizēti ar kopējo profilu, tādējādi iepirkties vari no vairākām ierīcēm;
2.    pirkuma rezervēšana. Ja, piemēram, izpārdošana sāksies pusnaktī, bet nevēlies tik ilgi palikt nomodā, ar aplikācijas palīdzību vari automātiski veikt pieteikumu, tādējādi neuztraucoties, ka vēlamo preci nepaspēsi nopirkt;
3.    personalizācija. Ja vēlies iegūt savas mīļākās komandas spēlētāja kreklu, ar aplikācijas palīdzību to visu ir iespējams nokārtot.
Ne mazāk vienkārša, bet ļoti noderīga ir arī nākamā aplikācija, ko izveidojuši latvieši.

5. 220.lv – arī latviešu uzņēmumiem savas aplikācijas
Šķietamo loģiski, ka par populārākā interneta veikala 220.lv pastāvēšanu nezina retais, tomēr varbūt ir kas tāds, ko Tu līdz šim vēl nezināji? Turpini lasīt un noskaidro!

Ko piedāvā 220.lv mobilā lietotne?
Šīs lietotnes uzdevums, protams, ir atvieglot pircēju ikdienu. 220.lv aplikācija piedāvā dažādas iespējas, piemēram:
●    iespēju apskatīt produktu katalogu. Katalogā vari atrast vairāk nekā 300 000 dažādu preču;
●    tikai ar pāris pieskārieniem mobilā telefona ekrānam Tu varēsi atrast sev vēlamo preci, izmantojot ērto filtru;
●    samaksu iespējams veikt arī caur pašu aplikāciju, maksājot ar bankas karti, kā arī  pieteikt līzingu vai skaidras naudas veidā, maksājot preces saņemšanas brīdī;
●    preces saņemšanu, kas notiek trijos veidos, kurus izvēlēties vari ar aplikācijas palīdzību – 220.lv centros Rīgā, kādā no pakomātiem vai veicot piegādi uz mājām.
Kad noskaidrotas visas priekšrocības, jāsaprot, ko īsti ir iespējams iegādāties 220.lv mobilajā lietotnē.

No sadzīves tehnikas līdz apģērbam un parfimērijai
220.lv piedāvā dažādas preču kategorijas, piemēram:
●    parfimēriju – dažādu zīmolu smaržas un tualetes ūdeņus;
●    tehniku – gan datorus, gan sadzīves tehniku, gan santehniku un elektropreces;
●    sporta preces – no aprīkojuma līdz sporta apģērbam;
●    preces brīvā laika pavadīšanai;
●    preces mājai – remontam, dārzam un virtuvei;
●    apģērbu, apavus, aksesuārus un daudz ko citu.
Tas viss pieejams no labākajiem zīmoliem un vairāk nekā 500 partneriem, kas preci piedāvā visā Eiropā, Āzijā un Amerikā par zemākām cenām, nekā iespējams iegādāties veikalos:
●    parfimērijai – Chanel, Diesel, Hugo Boss u.c.;
●    elektroprecēm – Samsung, Sony, Bosch, Whirlpool, Apple, Asus, Lenovo u.c.

Tomēr jāatceras, ka lielāku pirkumu veikšana prasa salīdzinoši daudz līdzekļu, un nereti rodas situācijas, kad preces ir nepieciešamas, tomēr ar esošajiem līdzekļiem nepietiek.
Kā rīkoties šādās situācijās?
Ļoti vienkārši. Gudrākais palīgs negaidītiem, bet svarīgiem un neatliekamiem pirkumiem ir naudas kredītlīnija no Credit24, kas pieejama arī mobilās aplikācijas veidā. Kā tā darbojas?

Kredītlīnija no Credit24 – piesakies, gaidi apstiprinājumu, izņem naudu

Veicot aizņēmumu no Credit24, jāveic vien daži soļi:
1.    pieteikuma aizpildīšana Credit24.lv mājaslapā;
2.    autorizācija, izmantojot internetbanku vai arī minimālas reģistrācijas maksas (0.01 EUR) veikšana no Tava konta uz aizdevēja kontu, lai aizdevējs būtu drošs, ka pieteikumā norādītais konta numurs ir pareizs;
3.    pieteikuma izskatīšana, ko veiks aizdevēji, izvērtējot Tavu finanšu stāvokli, balstoties uz viņiem pieejamo informāciju;
4.    lēmuma veikšana, kas nosaka, vai Tev aizdevums tiks piešķirts vai nē;
5.    naudas saņemšana. Pēc aizdevuma apstiprināšanas nauda tiks ieskaitīta Tavā kontā, ko tērēt varēsi kādā no iepirkšanās aplikācijām vai citur.

Kāpēc naudas kredītlīnija no Credit24 ir pareizā opcija?

Credit24 piedāvātajai kredītlīnijai ir vairākas priekšrocības. Lūk, būtiskākās no tām:
●    pateicoties mobilajai lietotnei, kredītlīniju iespējams saņemt no jebkuras vietas pasaulē, ja vien Tev pieejams internets;
●    pirmās 30 dienas kredītlīnija tiek piedāvāta bez procentiem, kas nozīmē, ka pirmo mēnesi varēsi neuztraukties par papildus izdevumiem, jo aizņēmuma likme netiks piemērota un Tev būs jāatdod tieši tik, cik aizņēmies. Turklāt līdz 2018.gada 10.janvārim Credit24 piedāvā šādu akciju – 60 dienu laikā jaunajiem klientiem no kredītlīnijas līguma noslēgšanas brīža ir iespējams atteikties no kredītlīnijas un procentus nemaksāt. No atteikšanās brīža 30 dienu laikā jāatmaksā visa izmantotā summa bez procentu likmes;
●    aizņemties iespējams salīdzinošu lielu naudas summu – līdz pat 4000 eiro.
Credit24 aicina – pirms aizņemies naudu, apdomā savas iespējas to atmaksāt!

 Saistītie raksti

Kā izvēlēties ZIEMAI piemērotu APĢĒRBU?

Kas ir NordCard kredits un kāpēc tā ir Tava jaunā finanšu brīvība?

Vai zini, KĀDĒĻ cilvēki mēdz iegādāties DĀRGAS mantas?

8 soļi, lai iepirkšanās INTERNETĀ nesagādātu VILŠANOS

Kā komunikācijas tehnoloģijas ietekmē mūsu darbuPastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

Jana (viesis), 15. janvāris, 20:41

Individual solution for your business https://[cenzēts]cityfinances.lv/mikrokredits-uznemumam/

Ziņot par nekorektu komentārukontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna