espati.lv

Kas ir NordCard kredits un kāpēc tā ir Tava jaunā finanšu brīvība?

Kas ir NordCard kredits un kāpēc tā ir Tava jaunā finanšu brīvība?

Autors: NordCard
Foto: Shutterstock
2017. gada 27. novembris

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt

NordCard ir salīdzinoši jauns uzņēmums Latvijas kredītdevēju tirgū, kas piedāvā lielisku un noderīgu pakalpojumu – kredītlīniju. Kredītlimits jeb kredītlīnija darbojas kā drošības spilvens neparedzētām dzīves situācijām, kā arī palīdz padarīt ikdienas finanšu plūsmu vienmērīgāku, lai Tu varētu aizmirst par dzīvošanu no algas līdz algai. Lasi tālāk un uzzini, kā NordCard klientiem tiek piešķirta finanšu brīvība!

Kādu pakalpojumu piedāvā NordCard?
NordCard kredīts ir lielisks finansiālās neatkarības instruments tiem, kuriem ir stabili ienākumi, taču neregulāri tēriņi. NordCard kredīts jeb kredītlimits būtībā darbojas kā rezerves nauda Tavā kontā, par kuru jāmaksā tikai tad, ja to izmanto. Gadījumā, ja šī nauda tiek izmantota, to atmaksāt vari pa daļām ar termiņu līdz pat 60 mēnešiem, kas ir viens no garākajiem tirgū pieejamajiem termiņiem. Kad aizdevums ir atmaksāts, tas Tev atkal ir pieejams.

Kā tas darbojas?
Klients reģistrējas NordCard vietnē un reģistrē savu Online Banking kontu, norādot vēlamo kredītlimita summu un izvēloties atmaksas termiņu. Pēc apstiprinājuma šī nauda klientam kļūst pieejama. Ja nepieciešams, visu kredītlimitu var saņemt uzreiz vai arī izmantot tikai nelielu daļu pēc vajadzības. Ja nauda netiek izmantota, nekas nav jāmaksā – tā vienkārši stāv kā rezerves drošības spilvens.
Ja nauda (visa vai kāda daļa) tiek izmantota, tad nākamajā mēnesī ir jāveic maksājums. Var izvēlēties maksāt vairākus mēnešus nelielos maksājumos vai atmaksāt visu vienā reizē. Procenti tiek aprēķināti no atlikušās summas, līdz ar to – var ietaupīt, atdodot visu vienā maksājumā. Bet – ja izvēlies atdot vairākos maksājumos, tad katrā nākamajā mēnesī maksājums būs mazāks, jo samazinās summa, no kuras tiek aprēķināti procenti.

Kādi ir nosacījumi, lai pieteiktos NordCard kredītam?
Nosacījumi, lai NordCard kredits nonāktu Tavā rīcībā, ir pavisam vienkārši un viegli izpildāmi, kā arī minimālais ienākumu līmenis ir neliels:
●    Personai jābūt vecumā no 18 līdz 75 gadiem;
●    Personas ienākumiem (neto) jābūt vismaz 280 eiro mēnesī;
●    Jābūt labai kredītvēsturei;
●    Nepieciešama deklarētā adrese Latvijā;
●    Nepieciešams konts kādā no Latvijas bankām.

Kāpēc NordCard kredits ir izdevīga iespēja?

NordCard kredīts ir ātrs, vienkāršs, bez liekām komisijas maksām un atkārtotas papildināšanas. Tas darbojas vienkāršā un lietotājam ērtā veidā.
●    Kredītlimitu var lietot jau no brīža, kad tas tiek ieskaitīts Tavā kontā.
●    Nav jāmaksā par kredītu, ja tas netiek izmantots. Atšķirībā no citiem kredītdevējiem, NordCard kredīts jāatmaksā tikai tad, kad tas tiek reāli izmantots. Līdz tam brīdim tas var būt pieejams kā rezerves nauda.
●    Garš atmaksas termiņš – lietotāju ērtībām atmaksas termiņš ir iespējams pat uz laiku līdz 60 mēnešiem! Ja kredītlimits tiek iztērēts, tas nav jāatdod vienā sāpīgā maksājumā.
●    Katrā nākamajā mēnesī ir jāmaksā mazāki procenti par iztērēto kredītu – procenti tiek rēķināti no atlikušās kredīta summas, līdz ar to katrs nākamais maksājums būs nedaudz mazāks un, ja atdosi visu vienā maksājumā, tad nekādi papildu procenti nebūs jāmaksā – tā ir reāla iespēja ietaupīt un saņemt aizņēmumu ievērojami lētāk.
●    Tiklīdz kredītlimits ir atmaksāts, tas kļūst atkal pieejams bez papildu iesniegumiem vai jauniem pieprasījumiem.

Kas izmanto NordCard kredītlimitu?

Atbilde uz šo jautājumu ir vienkārša – ikviens, kas vēlas stabilizēt savu finanšu plūsmu, maksājot par šo pakalpojumu pēc iespējas mazāk. Tā ir ērtākā finanšu iespēja impulsīviem cilvēkiem, kas mēdz iepirkties kampaņveidīgi, piemēram, sezonas sākumā atjaunot visu garderobi, un pēc tam trīs mēnešus vispār nepirkt nevienu jaunu apģērba gabalu. Ar kredītlimitu šādi paradumi vairs neatstāj ievērojamu ietekmi budžetā – vienā mēnesī impulsīvi iztērētais tiek vienmērīgi sadalīts vairākos nelielos maksājumos.

Kādas ir galvenās NordCard priekšrocības?

●    Rezerves spilvens, par kuru nav jāmaksā, ja tas netiek izmantots.
●    Viens stabils darījumu partneris par izdevīgu cenu, kas ir daudz ērtāk nekā vairāki preču līzingi ar dažādiem ikmēneša maksājumiem dažādās mēneša dienās.
●    Kredītlimits tiek automātiski pagarināts, tiklīdz atdots, līdz ar to šis finanšu drošības spilvens vienmēr ir pieejams.
●    Garš maksimālais atmaksas termiņš.
●    Palīdz plānot finanšu plūsmu un laikus norēķināties par visiem mēneša laikā izmantotajiem pakalpojumiem, tādējādi izvairoties no soda procentu aprēķināšanas, piemēram, par nesamaksātu elektrības rēķinu.
●    Darbojas kā universāls līzings, ar kura palīdzību vari norēķināties par visu – lielākiem pirkumiem, koncertu biļetēm, ceļojumiem, jaunu apģērbu, komunālajiem maksājumiem un daudz ko citu.
●    Pieteikšanās bez maksas.
NordCard ir stabils, ērts un uzticams finanšu plānošanas partneris, kas vienmēr ir savu klientu (un viņu vajadzību) pusē. Ja arī Tev šķiet, ka lieti noderētu finanšu plūsmas stabilizēšanas rīks, piesakies – tas ir ātri un bez maksas. Taču atceries – rūpīgi izvērtē savas finanšu iespējas un aizņemies atbildīgi!
Ielūkojies Nordcard.eu jau šodien un piesakies savam drošības spilvenam!

 Saistītie raksti

5 aplikācijas, kurās IZDEVĪGI veikt pirkumus

Kā izvēlēties ZIEMAI piemērotu APĢĒRBU?

Vai zini, KĀDĒĻ cilvēki mēdz iegādāties DĀRGAS mantas?Pastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

Kiāra (viesis), 2017. gada 28. novembris, 17:48

Kā gan kredīts var būt brīvība?

Ziņot par nekorektu komentāru
Edgars (viesis), 2. janvāris, 20:25

Draudzīgākais Kredīts uzņēmumiem tava biznesa izaugsmei https://[cenzēts]cityfinances.lv/kredits-uznemumiem/

Ziņot par nekorektu komentārukontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna