espati.lv

Mikrokredīts - biznesa attīstības iespējas īpaši sievietēm

Mikrokredīts - biznesa attīstības iespējas īpaši sievietēm

Autors: Linna Feifere, espati.lv
Foto: shutterstock.com
2008. gada 6. novembris

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt
Tev ir nepieciešams kredīts, lai attīstītu savu loloto biznesa ideju? Ir nepieciešama nauda, lai realizētu biznesa idejas? Vēlies ātri un bez ķīlas saņemt kredītu, bet apzinies to, ka ātro kredītu ņemšana dažādos uzņēmumos, kas sevi aktīvi reklamē vai visos medijos, būs riskanta? Šādā gadījumā visizdevīgākais un labākais risinājums būs mikrokredīts.

Mikrokredīti paredzēti sievietēm, kuras dzīvo laukos un mazpilsētās. Tos varēs izmantot uzņēmējdarbības mērķiem – nelielām investīcijām un apgrozāmajiem līdzekļiem. Mikrokredītu programma ir pirmais solis šajā virzienā. Lai arī kredīts ir salīdzinoši mazs, tas domāts nevis patēriņam, bet uzņēmējdarbības attīstībai.

Nosacījumi mikrokredīta saņemšanai:
•    aizņēmējai ir jābūt diviem galvotājiem;
•    maksimālā mikrokredīta summa, kādu iespējams saņemt mikrokredītu programmas ietvaros – Ls 10 000 (a/s PrivatBank) un Ls 1000 (Hipotēku banka). Kredīta atmaksas termiņš – divi gadi.
•    saņemot šo aizdevumu, nav nepieciešams nodrošinājums;
•    īpašas cenas norēķinu pakalpojumiem un aizdevuma apkalpošanai;
•    aizdevumam piemērota samazināta procentu likme - 5%.

Nepieciešamie dokumenti:
•    pieteikums mikrokredīta saņemšanai;
•    pārējos nepieciešamos dokumentus jānoskaidro katrā bankā atsevišķi.

Mikrokredīta priekšrocības:
•    iespēja attīstīt savu biznesu, saņemot aizdevumu no bankas bez ķīlas;
•    kredītu vari izmantot jebkuram mērķim, piemēram, realizēt jaunus projektus, paplašināt esošo biznesu;
•    aizņemties kredītu, neiesniedzot bankā detalizētu biznesa plānu;
•    neliels dokumentu skaits, kas nepieciešami finansējuma saņemšanai;
•    procenti tiek maksāti tikai par izmantoto kredīta summu.

Atrisinās virkni problēmas
Svarīgākā programmas Mikrokredīts īpatnība ir tā, ka šī kredīta izsniegšana balstās uz konkrētā biznesa dzīvotspējas vērtējumu un uz uzņēmuma patieso finansiālo stāvokli. Turklāt ķīla nav obligāts nosacījums mikrokredīta izsniegšanai. Mikrokredīta maksimālā summa šogad palielināta divkārt. Tagad mazie un vidējie uzņēmumi, zemnieku saimniecības, kā arī individuālie komersanti bez ķīlas varēs saņemt līdz 10 tūkstošu latu lielu kredītu. Mikrokredītu latos, dolāros vai eiro izsniedz uz laiku līdz 24 mēnešiem.

Viens no mikrokredīta popularitātes iemesliem ir iespēja ar tā palīdzību atrisināt virkni problēmu, ar kurām saskaras mazie un vidējie uzņēmumi, zemnieku saimniecības un individuālie komersanti. Ar to var uzlabot uzņēmuma naudas plūsmu, palielināt apgrozāmos līdzekļus, iegādāties vairāk preču un iekārtu, nekustamos īpašumus. Mikrokredītu var izmantot arī citiem mērķiem – piemēram, ēku un iekštelpu remontam.

Izdevīgas procentu likmes
Kredīta noformēšana aizņem aptuveni vienu dienu. Katru klientu apkalpo personīgais baņķieris, kurš palīdz atrisināt visus ar bankas darījumiem saistītos jautājumus. Mikrokredītiem ir izdevīgas procentu likmes, kā arī iespējams atlikt pamatsummas atmaksu līdz 3 mēnešiem. Atdot kredītu pirms nolīgtā termiņa var bez procentu nomaksas. Savukārt aizņēmuma procenti tiek aprēķināti tikai par mikrokredīta reāli izmantoto summu.

Noformējot mikrokredītu, tu vari attīstīt savu biznesu, novirzot saņemto naudu biznesa mērķu īstenošanai. Mikrokredītus pamatā izmanto mazie un vidējie uzņēmumi, kā arī individuālā darba veicēji, jo nav nepieciešams nodrošinājums, tas neliek uzņemties lielas ikmēneša saistības, kā arī ir atvieglota dokumentu kārtošana un netiek prasīts biznesa plāns. Katram aizņēmējam pirms kredīta ņemšanas pašam jāizvērtē savas spējas ņemt kredītu un pēc tam viņu atmaksāt.

Saistītie raksti

Pasaules godīgākās pilsētas

UZKRĀJUMU veidošana – kā uzkrāt, un kur ieguldīt savu naudu?

Maciņa revīzija, 4.sērija. Kā tēriņus plāno espati.lv lasītāja?

Brīvais darba laiks bojā attiecības?

Šoreiz par naudas lietām - tā nenopietni...Pastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

sani, 2008. gada 17. novembris, 16:46

ir kaut viens cilvēks, kurš ir saņēmis pēdējo 2 mēn.laikā kredītu???

Ziņot par nekorektu komentāru
Mr Gerrad (viesis), 2014. gada 23. jūnijs, 23:41

Mēs sniegt finansiālu palīdzību tiem, kam nepieciešama aizdevuma un sniegt aizdevumu ar procentu likmi 2% gadā. Mēs savu kredītu šādās kategorijās: auto aizdevumu, skolas aizdevumu, mājas aizdevums, biznesa aizdevums un personīgo aizdevumu. Ja ir interese, jums ir jāsazinās ar mums pa e-pastu cashierslenders@gmail.com un saņemt atpakaļ pie mums ar informāciju, ir šādi: vārds: adrese: stāvoklis: valsts: Summu, kas nepieciešama: Garums Loan: Mērķis aizdevums: Tāpēc mēs vēlamies, lai jūs nākt atpakaļ pie mums tagad, lai mēs varētu turpināt nodošanu jūsu aizdevumu, kā arī. žēlīgi Gerrad mr

Ziņot par nekorektu komentāru
JULIO CASTRO (viesis), 2014. gada 25. oktobris, 01:39

Vai jums ir nepieciešams kredīts? Tās aizdevumu piedāvājums jums ir meklē. mēs piedāvā personas aizdevumiem, parādu konsolidācijai aizdevumi, nekustamā īpašuma finanšu aizdevumus, ģimenes aizdevumus, studējošo kredītu, uzņēmumu aizdevumi, uc neatkarīgi no tā, ar īstermiņa vai ilgtermiņa samaksu un ar ļoti zemu procentu likmi. Tās ātri un viegli. Uzņēmuma nosaukums: Julio CASTRO AIZDEVUMS COMPANY Licences numurs: 32456914215 Atrašanās vieta: Rīga Adrese un mājas numurs: 173 Freedom Ja ir interese, sazinieties ar mums ar savu VĀRDS: ...... VALSTS: ........ SEX: ...... Summu, kas nepieciešama: ....... ILGUMS: ...... Sazinieties ar mums tagad pa: chrisjuliocastro@gmail.com

Ziņot par nekorektu komentāru
williams (viesis), 2014. gada 20. decembris, 15:11

Vai Jums ir interese par aizdevumu, ja jā pieteikties caur: raybenchris_loan@outlook.com Kredīta pieteikuma veidlapu aizpildīšanu un atgriezties laikā nosaukums: novads: pilsēta: summa; ilgums: Sex: Tālruņa numurs: ' Mērķis aizdevums: Vai jūs pieteikties iepriekš: Regard williams mr

Ziņot par nekorektu komentāru
martinez gomez (viesis), 2015. gada 3. marts, 17:26

do u ir nepieciešams kredīts , lai maza apjoma un liela apjoma darījumu ar procentu likmi , kā zema kā 3 % , lūdzu , sazinieties ar martinezgomezloan@gmail.com palīdzēt u aktualizēt savus sapņus par: 1: biznesa aizdevums ( maza un liela mēroga ) 2 : personas aizdevums 3 : grupa aizdevums 4 : studējošā kredīts 5 : auto aizdevumu 6 : house aizdevums Viss pieejams jums 5 darba / darba dienu laikā pēc tam, kad būs pabeigtas attiecīgās dokumenti vajadzīgi, lai apstrādātu jūsu pieteikumu , tās ātri un viegli .

Ziņot par nekorektu komentāru
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  


kontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna