espati.lv

Pasaules godīgākās pilsētas

Pasaules godīgākās pilsētas

Autors: redakcija, espati.lv
Foto: shutterstock.com
2008. gada 17. decembris

>   Izdrukāt
>   Nosūtīt
Pēc The Reader’s Digest veidotāju eksperimenta rezultātiem Slovēnijas galvaspilsēta Ļubļana ierindojas pasaules godīgāko pilsētu saraksta galvgalī. Katrā no izvēlētajām pilsētām, izdevuma žurnālisti pazaudēja 30 mobilos telefonus, griezās vietējās varas iestādēs un sāka gaidīt zvanus no atradējiem. Balstoties uz atrasto tālruņu skaitu, tika sastādīts pasaules godīgāko pilsētu skaits.

Ļubļanā īpašnieki atguva 29 no 30 pazaudētajiem mobilajiem telefoniem. Otro vietu ieņem Toronto Kanādā ar 28 atgūtiem tālruņiem, bet trešajā vietā ierindojas Seula Dienvidkorejā – 27 atrasti tālruņi. No ceturtās līdz desmitajai vietai godīgāko pilsētu sarakstā ieņem šādas pilsētas: Stokholma (Zviedrija), Mumbaja (Indija), Manila (Filipīnas), Ņujorka (ASV), Helsinki (Somija), Budapešta (Ungārija), Varšava (Polija).

Saistītie raksti

UZKRĀJUMU veidošana – kā uzkrāt, un kur ieguldīt savu naudu?

Maciņa revīzija, 4.sērija. Kā tēriņus plāno espati.lv lasītāja?

Maciņa revīzija, 3. sērija. Kā savus tēriņus plāno māksliniece?

Cīņa ar televizoru

Šoreiz par naudas lietām - tā nenopietni...Pastāsti draugiem: draugiem.lv twitter.com twitter.com

> Komentēt

zebest, 2008. gada 17. decembris, 14:42

Latvijā atrast pazaudētu mobilo telefonu nebūtu iespējams, bet ja būtu, tad tas jau būtu kāds zinātniskās fantastikas stāsts.

Ziņot par nekorektu komentāru
piika, 2008. gada 17. decembris, 17:45

Man dažus gadu atpakaļ no nozaudēta telefona tika atsūtīta pa pastu sim karte ar visiem numuriem, kas toreiz bija pats svarīgākais. Lai vai kā - bet brinumi notiek :)

Ziņot par nekorektu komentārukontakti    |    reklāma    |    espati.lv    |    kļūsti par autoru    |    saistību atruna